01 // GÜÇLÜ YAPILAR

Bir yapının güçlü olmasının ön koşulu sağlam ve sağlıklı olmasıdır. Tekar Yapı olarak tüm projelerimizde en öncelikli hedefimiz bu koşulları sağlamaktır. Temel deprem yönetmeliklerine ve çevresel şartlara uygun, enerji verimliliği yüksek yapılar inşa etmek şirket profilimizin taşıyıcı sütunlarıdır.

02 // KALİTELİ İŞÇİLİK

Kaliteli işçilik anlayışının temelinde tecrübe, düzen ve koordinasyon becerisi ilkeleri olmalıdır. Tekar Yapı olarak geçmişten gelen gelenek ve tecrübelerimizle ekiplerin en iyisini seçiyoruz. Mimarlarımız, şantiye şefi ve şantiye ekip sorumlularımız ile ekiplerin bir şantiye düzeni içerisinde çalışmalarını ve verimliliğin artmasını sağlıyoruz. Henüz projenin başında tüm ekipleri seçiyor ve iş akış şemalarını oluşturuyoruz. Böylece ekipler arası iletişimi sağlamış, uyumu azami seviyeye çıkarmış oluyoruz.

03 // GERİ DÖNÜŞ HİZMETİ

Tekar Yapı olarak hizmet sektörünün gerekleri konusunda çok dikkatliyiz. Ürettiğimiz projelerin uzun yıllar yaşayacak olması, beraberinde bir destek bağını zorunlu kılıyor. Reklam anlayışımızın temelini, hakkımızda gönüllü referans sağlayacak müşterilerimiz üzerine kurduk. Bu bağlamda uzun yıllar sizlere devam hizmeti vermeyi, çözüm ortağınız ve dinlemesini bilen bir kapı olmayı sürdürüyoruz.

04 // KALİTELİ MALZEME

Yapısal ürünleri seçerken, uyumlu malzemeleri bir araya getirmeye dikkat ediyoruz. Seçtiğimiz ürünler kaliteli olmalı çünkü şirket politikamız olan geri dönüş hizmetini aksatamayız. Kalitesiz malzeme kullanmak, işinin arkasında duran firmalar için daha maliyetlidir. Dolayısıyla biz kaliteli yapı ürünleri seçiyor ve bunların birbirleri ile olan uyumlarına dikkat ediyoruz.

tekaryapi.com web sitesiiçerisinde kullanulan tüm metinler ve fotoğraflar izinsiz olarak kullanılamaz, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.  projeler içerisinde yer alan bazı proje

fotoğrafları  projenin aslından farklılık gösterebilir. Tekar Yapı projelerde süresiz olarak ve haber verme yükümlülüğü olmadan değişiklikler yapma hakkına sahioptir. © Tekar Yapi - 2017

Hacıhalil Mahallesi, Ali Rıza Efendi Cd. No:5, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye

+90 262 646 22 12

info@tekaryapi.com

sosyal medyada takip edin