Yapı sektörü, ülkemizde lokomotif sektör olsa da, ne yazık ki bir standarta ve meslek tanımına sahip değildir. Bu sebeple dikkatli olmalı ve kaliteyi seçme hakkınızı kullanmalısınız.

"

"

Sektöründe daha kaliteli ve prestijli projeler üretmek amacı ile yola çıkan Tekar Yapı, vizyonunu iki ana temel üzerine kurdu:

" devamlılık ve güncel kalmak "...

 

Projelerimizi inşa edeceğimiz bölgelerin; kültürel yapılarını, sosyoekonomik gerçeklerini ve yaşam alışkanlıklarını tahlil ediyoruz. Böylece sizlere sadece bir konut değil uyumlu yaşam alanları sunabiliyoruz.

 

Benimsediğiniz yaşam alanlarında, zamanla sorun yaşayabilir veya tavsiyeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada bir muhatabınızın olması ve bu durumun uzun yıllar sürmesi çok önemlidir çünkü sahip olduğunuz mülkün ekonomik ve fiziki ömrü bir hayli uzundur.

İşte bu noktada

neden Tekar Yapı'yı tercih etmeliyim diyenlere cevabımız: Devamlılık !

Özellikle ülkemizde kentlerin mimari dokuları çok çabuk değişebilmekte, kent insanın ihtiyaçları sıkça dönüşebilmektedir. Bu sebeple yapı sektöründeki ilerleyişin geleceğini kestirebilmek, dünya yapı sektörünün bugününü ve geleceğini iyi tahlil etmek ve kentin mimari nabzını tutabilmek için Güncel kalmalıyız !

 

Güncel kaldığımız sürece değişen ihtiyaçlarınıza, en etkili şekilde cevap verebileceğimizin bilincindeyiz. 25 yıllık yapı sektörü geleneğinden gelen Tekar Yapı olarak biliyoruz ki: hiçbir reklam kampanyası, konutuyla uyum sağlamış memnuniyetli yüzlerin referansının yerini alamaz!

tekaryapi.com web sitesiiçerisinde kullanulan tüm metinler ve fotoğraflar izinsiz olarak kullanılamaz, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.  projeler içerisinde yer alan bazı proje

fotoğrafları  projenin aslından farklılık gösterebilir. Tekar Yapı projelerde süresiz olarak ve haber verme yükümlülüğü olmadan değişiklikler yapma hakkına sahioptir. © Tekar Yapi - 2017

Hacıhalil Mahallesi, Ali Rıza Efendi Cd. No:5, 41400 Gebze/Kocaeli, Türkiye

+90 262 646 22 12

info@tekaryapi.com

sosyal medyada takip edin